مسابقات Bunkers Bar

پناهگاه های مسابقات بازی پینت بال را به ابعادی اضافه می کند که باعث هیجان انگیز تر شدن آن می شود. پناهگاه های پینت بال مسابقات فراهم می کند پوشش بازیکنان و حمایت در زمینه بازی. با توجه به قابلیت حمل و نقل آنها، پناهگاه های پلاستیکی قابل انعطاف می تواند در اطراف به هر یک از سایت های بازی منتقل شود

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

نوار مسابقات بونکرها

پناهگاه های مسابقات بازی پینت بال را به ابعادی اضافه می کند که باعث هیجان انگیز تر شدن آن می شود. پناهگاه های پینت بال مسابقات پوشش بازیکنان و حفاظت در زمینه بازی با توجه به قابلیت حمل و نقل آنها، پناهگاه های پلاستیکی قابل انعطاف می تواند در اطراف به هر یک از سایت های بازی منتقل شود


شکل تورم تولید شرکت آموزشی ویبولیتین
- اولین تولید کننده بادی در چین، از سال 1994.

محدوده محصول
محصولات ویژه - دکوراسیون نورپردازی بادکنکی، چادرهای بادکنکی، پناهگاه های پلاستیکی بادی و همچنین محصولات ساختگی بادوام نظامی.
محصولات بادی قابل انعطاف عمومی - اسلاید بادی، اسباب بازی های قابل انعطاف، کارتون بادکنک، قلعه پر سر و صدا بادکنک، رقصنده آسمان، بازی آب، بالون PVC و غیره.

منبع تورم
Inflatable یک مفهوم نوآورانه است که از 18 سال پیش به ما آمد و آن را به انواع مختلفی از محصولات بادوام تبدیل کرد. بسیاری از سالها تجربه و تحقیق مداوم پایه محکمی را برای ما ایجاد می کند که تولید کننده پیشرو در این زمینه است.

سوالات متداول

Q1 شرایط بسته بندی شما چیست؟

A: به طور کلی، کالاهای ما را در جعبه سفید خنثی و کارتن قهوه ای بسته بندی می کنیم. اگر شما حق ثبت اختراع را ثبت کرده اید، می توانیم پس از اخذ مجوز نامه شما، کالاها را در جعبه های مارک دار خود بسته کنیم.

Q2 شرایط پرداخت شما چیست؟

A: T / T 50٪ به عنوان سپرده، و 50٪ قبل از تحویل. قبل از پرداخت تعادل ما عکس های محصولات و بسته ها را به شما نشان می دهیم.

Q3 شرایط تحویل شما چیست؟

A: EXW، FOB، CFR، CIF، DDU.


چرا ما را انتخاب کن

1، توصیه: ما همچنین نمی خواهیم شما را به خرید محصولات ارزان قیمت، از خرید پس از خرید استفاده نکنید، یا در فرایند استفاده از مشکلات، تاثیر زیادی بر مشتری داشته باشد، وقت خود را تاخیر خواهد داد و تاثیر منفی بر مشتری شما، همچنین هدر رفته هزینه های حمل و نقل، کسب و کار خود را از دست داده است، بنابراین خلق و خوی شما خوب نیست.

2، زمان تولید: ما از تجارت خارج شده ایم، به طور مستقیم به تولید کارخانه خود ما، تحت فرض کیفیت تضمین، استفاده از سریع ترین زمان تولید، می توان به سرعت تحویل، به شدت کاهش زمان

3، قیمت: همه محصولات ما توسط خودمان تولید می شود، چه موادی از ما استفاده می شود. هزینه تحقیق و توسعه چه هزینه هایی برای تولید است. همه ما بسیار واضح است، چرا که تمام محصولات ما توسط خودمان ساخته می شوند. البته قیمت پایین ترین است.

4، ما عمدتا محصولات نوآورانه، محصولات با کیفیت بالا، ما محصولات ارزان نیست، چرا که این جهت بازار شرکت ما نیست، تمام محصولات شرکت ما، کیفیت بسیار خوب است.Hot Tags: نوار غواصی مسابقات، چین، تولید کنندگان، کارخانه، قیمت
محصولات مرتبط
پرس و جو