صفحه اصلی > دانش > محتوای
ویژگی ها و نکات کلیدی برای استفاده از چادرهای بادوام
- May 09, 2018 -

چادر تورم نوعی تبلیغات تبلیغاتی و تبلیغاتی است. محصول دارای مزایای نصب مناسب، کاربردهای حساس، ظاهر ظریف، زیبایی رنگ و غیره می باشد. این برنامه کاربردی مثبت در تمامی صحنه ها دارد. استفاده از چادر های تورم در فرایند استفاده از دانش استفاده از دانش از کاربرد یک کنترل مثبت، برای توضیح استفاده از چادر های تورم با جزئیات و استفاده از نکات کلیدی، امیدوار است برای کمک به کاربران استفاده بهتر از محصول.

خصوصیات برنامه چادرهای بادوام

فاصله چادر های بادوام بزرگ است و طول آن می تواند بیش از 20 متر بدون هر ستون در وسط باشد. با توجه به تقاضای بازار، فشار اصلی اصلی 15 متر و 20 متر دو نوع است. و سقف بالای آن، تهویه و تنفس است و سوار نمی شود. باد به ساختار کمی آسیب می رساند، بنابراین می تواند در برابر باد قوی مقاومت کند. علاوه بر این، چادر بادوام نیز اقتصادی و بادوام است، تنها 1/4 هزینه ساختار قاب فلزی، و عمر مفید آن می تواند بیش از 5 سال باشد.

پس از استفاده از چادر بادوام کامل شده است، تقاضا برای اولین بار از بدن خارج می شود. پس از خشک شدن سطح، تاشو ساده را می توان حفظ کرد.

نکات اصلی استفاده از چادرهای بادوام

1، زیرا مواد اولیه مورد استفاده در چادرها محصولات ضد انعطاف پذیر نیستند، اگر تقاضا در غذای چادر، حتما شعله را از تابلوهای تارپولین یا آتش نشانی بپوشانید تا شعله را مسدود کنید، غذا را نمی توان از چادر جدا کرد، یک طرح خوب برای مبارزه با آتش را انجام دهید.

2، قبل از راه اندازی چادر، ما باید به طور جدی وضعیت را بررسی کنیم. سنگهای نوردی، نورد نورد و سنگهای هوادهی در بالای اردو وجود ندارد.

3، ما باید از ابزارهای تیز از خراش چادر جلوگیری کنیم، بر استفاده از کارایی تأثیر بگذاریم، و پس از استفاده از چادر، تمام قطعات یدکی را برای استفاده مجدد جمع آوری کنیم.

4، استفاده از چادرهای بادوام باید با توجه به باد، اگر باد کنترل روز می تواند برای تقویت طناب باد استفاده شود، می تواند از چتر های بادوام به عنوان یک مشکل جلوگیری کند.

در فرایند چتر کردن، ما باید به مشکلات فوق توجه داشته باشیم و به کاربران کمک کنیم با استفاده از محصولات چادر بادوام استفاده کنیم. از آنجا که چادر بادوام یک کپور ساده ساخته شده از استفاده از پارچه است، اگر آن را برای مدت طولانی ذخیره می شود، سپس تقاضا در مکان خشک و تهویه ذخیره می شود، و همچنین لازم است به طور منظم خشک کردن هوا به جلوگیری از مشکل کپک.


Related Products