صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مزایای چادر بادوام
- May 09, 2018 -

چادرهای بادوام متعلق به دسته چادرها هستند. در حال حاضر، چادر های تورم را می توان به دو دسته تقسیم کرد - چادر های تورم باز هوا و چادرهای هوای بسته شده هوا.

چادرهای پر از هوای آزاد: پارچه های پارچه ای و یا مواد پی وی سی، با استفاده از باد دمنده همیشه نقش حمایتی ایفا کرده است، چادرهای پر از هوای آزاد مانند استفاده از قوس های بادوام، نسل اول پناهگاه های بادوام و غیره.


مزایا: هزینه کم

چادر بادوام بسته:

مواد ستون هوا از پارچه مش PVC ساخته شده است. هرچند بیشتر طول، بیشتر از ضخامت مواد مورد استفاده است. ضخامت مش PVC معمولی مورد استفاده 0.45mm، 0.55mm، 0.7mm و 0.9mm است. لایه بیرونی اغلب از مواد پلی کربن با پوشش پلی کربن ساخته شده است. . چادر بادوام با فشار گاز، اصل طراحی مکانیک را برای طراحی قاب می پذیرد. از ویژگی های فشار گاز، استفاده از کیسه هوا (باد هوای بادی) (باد ستاره هوا را باد می کند) از ویژگی های فشار گاز استفاده می کند تا یک قاب سفت و محکم از سیلندر ایجاد شود که توسط ترکیب آلی (دمنده هوای گرم) پشتیبانی می شود. اسکلت (ستون هوا پر شده). استحکام برشی ماده ستاره هواي هوادهی، پایداری و کیفیت چادر بخار را تعیین می کند. کیفیت مواد تزیینی بیرونی و ستون هوای بالابر چادر هواپیما می تواند قابلیت اطمینان و طول عمر چادر هواپیما را تعیین کند.


مزیت:

1. بدون بلند کردن بطری را بجوشانید.

2. طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی، مانند چادر های نظامی قابل تورم، چادر های تورغ پلاستیکی / پزشکی آتش نشانی، چادرهای عروسی عروسی قرمز و سفید غیر نظامی؛ 3. نگه داشتن سریع، معمولا 80m2 چادر بادکنک به طور کامل تزریق شده است در عرض 10 دقیقه؛

4. کاملا ضد آب

5. مقاومت قوی باد (ضد هشت باد)؛

6. می توان برای چتر های بزرگ مانند پارکینگ بادوام استفاده کرد (عرض 35 متر، طول آن می تواند بیش از 100 متر باشد).

7. ردیابی کوچک اجازه می دهد تا حمل و نقل آسان و حمل.


Related Products